Winterswijkse Schietbond

Uitslagen 4 december 2016

Let op: opent in een nieuw venster AfdrukkenE-mailadres

Laatst aangepast (zondag 04 december 2016 21:05) Geschreven door Herbert Legters zondag 18 september 2016 18:17

De uitslagen van 4 december zijn verwerkt. 

 

 

 

Hoogste schutters van de dag.

 

diopter klasse: A1  
  Buksveld 3 Fried Tuinte 123
       
open vizier klasse: H  
  C.S.V. 1 H. Buil 120
  S.V.K. 1 H. Huiskamp 120
       
  klasse: A2  
  D.S.V. 1 Herman ten Hagen 119
  Diana 1 Martijn van Duinen 119
       
  klasse: B2  
  W.T.M. 3 Erik ten Pas 119
       
  klasse: C2  
  Juliana 9 Willem Boeyenk 117
       
  klasse: D2  
  Buksveld 99 Jelmer Hoog Antink 116
  D.S.V. 3 Arjo Veld 116
       
  klasse: E2  
  Eendracht 3 B. Hesselink 119

 

 

Uitslagen WK diopter

Let op: opent in een nieuw venster AfdrukkenE-mailadres

Laatst aangepast (zondag 20 november 2016 10:22) Geschreven door Herbert Legters zondag 20 november 2016 10:21

Het WK diopter zit er weer op en hieronder de uitslagen:

 

Uitslag A klasse vrij     Uitslag B klasse vrij  
         
Naam score   Naam score
Rob ten dam 271   Theo ten Dolle 265
Andre ten Dolle 265   Jan Grevink 251
Marcel Hoog Antink 264   Gerrit Hijink 249
Wijnand Hoog Antink 259   Siegfried Koldeweij 246
Wim Heesen 256   Jelle Baten 246
Rudi Woordes 254   Michiel Oonk 243
Johan Schreurs 253   Herman Wikkerink 243
Gustaaf Elsinghorst 253   Anke Lobeek Legters 241
Martijn van Duinen 251   Marleen Meyer 238
Gery Wiggers 250   Edwin Zuurman 237
Freddy Boeiijnk  248   Wilco Wibbels 236
Marc Smeenk 245   Ferri Gierkink 233
Maaikel Raben 244   Frans te Boome 232
Hans Beijers 214   Erwin Damkot 231
Herman Wikkerink 0   Rene ten Damme 230
      Vincent Scholten 229
      Erik te Pas 228
      Alfons Scholten 222
      PaulWolterink 222
      Jeroen Stronks 221
      Henk Deunk 221
      Willie Meerdink 219
      Remi Meyer 218
      Tim Korten 218
      Remco Reiring 207
      Luna Kunneman 206
      Marec Overvelde 187
      Patroy Wolterink 184
      Gerard Koorman 171
      Alex Dokter 171
      Jeroen van de Kaa 164
      Anouk Leemans 163
      Bodyl Overvelde 158
      Kim Roeterink 135
      Larissa Leemans 128
      Brain Spellbrink 95
      Fried Tuunte 32
      Martijn van Duinen 15
      Erik Nijenhuis 3
      Luuk Thiele 2

 

Uitslag B klasse Opgelegd Uitslag C klasse Opgelegd
         
Naam score   Naam score
Arie ten Hopen 266   Rob ten dam 288
Henk ten Dolle 242   Gery Wiggers op 288
Wim Sloboom 241   Rene ten Damme 278
Netty Sonderen 232   Herman Wikkerink 277
Jan Prinsen 220   Jeroen Stronks 277
Henk Vruwink 212   Gerard Koorman 254
Sjors Gebbink 211   Wilco Wibbels 247
Hans Geers 6   Erwin Damkot 246
Jan Bollen 0   Henk Deunk 235
      Rudi Woordes 222
      Jan Naaldenberg 280
         

 

   

Teams boetebeker 2016-2017

Let op: opent in een nieuw venster AfdrukkenE-mailadres

Laatst aangepast (zondag 06 november 2016 20:12) Geschreven door Herbert Legters zondag 06 november 2016 20:11

Teams die zich hebben geplaatst voor de kwartfinale Boetebeker
     
Open vizier  klasse A klasse B
     
  BSV 1 Diana 2
  CSV 2 Juliana 5
  de Treffer 1 Juliana 6
  Diana 1 Juliana 7
  Eendracht 1 Juliana 8
  Juliana 1 KSV 2
  Juliana 2 Nimrod 3
  Juliana 4 SVK 4
  KSV 1 WTM 3
  Nimrod 1  
  Nimrod 2  
  SVK 1  
  Vosseveld 1  
  WTM 2  
     
  Klasse C Klasse D
     
  de Treffer 3 BSV 5
  Diana 3 CSV 6
  Diana 4 Diana 5
  DSV 4 DSV 3
  Eendracht 1 DSV 5
  Juliana 10 Eendracht 3
  Juliana 12 Juliana 14
  Juliana 9 Juliana 16
  Motorshoot 1 KSV 3
  Nimrod 6 Nimod 7
  SVK 5 Nimrod 10
  Vosseveld 3 Nimrod 9
  WTM 6 Vosseveld 5
    WTM 5
     
Diopter Klasse A Klasse B
     
  Eendracht 1 Eendracht 2
  Nimrod 1 SVK 2
  WTM 1 Nimrod 2
  WTM 2  
  CSV 1  
  SVK 1